خانه » اخبار » صفحه کلید رولی بلوتوثی LG
فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر

صفحه کلید رولی بلوتوثی LG

خواستن یک صفحه کلید رولی بلوتوثی که بتوان آنرا جمع کرد و توی جیب گذاشت، آن هم با پنج ردیف دکمه به جای چهارتا، بیشتر به رویا شبیه است. اما LG این رویا را به واقعیت تبدیل کرده است.

سال گذشته، LG اعلام کرد که یک کیبورد بی سیم به نام “رولی” تولید کرده است. این کیبورد در امتداد ۴ ردیف دکمه ها جمع می شد به نحوی که شبیه یک تکه چوب می شد و می شد آن را به راحتی در کیف و یا حتی جیب جا داد. این قابلیت رولی برای کسانی که می خواستند در هر جایی به تایپ دسترسی داشته باشند فوق العاده بود.

صفحه کلید رولی بلوتوثی LG
صفحه کلید رولی بلوتوثی LG

حالا LG این محصول خود را بروزرسانی کرده و به جای چهار ردیف، پنج ردیف دکمه بر روی این کیبورد قرار داده است. کیبورد قدیمی حول یک مربع جمع می شد اما این کیبورد جدید حول یک پنج ضلعی جمع می شود. این کیبورد LG “رولی ۲” نامیده می شود. بین این دو کیبورد تفاوت چندانی وجود ندارد جز اینکه کیبورد جدید دو بازوی پلاستیکی برای نگهداری تبلت یا تلفن همراه در حالت عمود دارد.

رولی اصلی به یک باتری AAA برای راه اندازی احتیاج داشت که تا حدود سه ماه انرژی مورد نیاز کیبورد را تامین می کرد. ما همین حدس را در مورد ال جی رولی ۲ می زنیم. این کیبورد در حال حاضر فقط در کره جنوبی قابل خریداری است.

لینک کوتاه مطلب : https://blog.digicenter.ir/GHVUz
فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر

مطالب تصادفی

۱۳ تصویر خبری از اتفاقات ناخوشایند طبیعت ایران تا مکزیک در سال ۲۰۱۷

سال ۲۰۱۷ به پایان رسید، جنگ، خشونت، قتل، آتش سوزی، سیل، خورشیدگرفتگی، زلزله، همه و …

دوربین چاپ سریع ۱۰ مگاپیکسلی کداک

در تاریخ چهارشنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۶ کداک محصول جدید خود را با نام Mini Shot …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *