خانه » اخبار » کسب و کار دوربین های سامسونگ توسط گوشی های هوشمند کشته شده است!
فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر

کسب و کار دوربین های سامسونگ توسط گوشی های هوشمند کشته شده است!

 

از اواخر سال ۲۰۱۵، شایعات و گزارشات نشان می دهد که سامسونگ باعث نابودی کسب و کار دوربین های دیجیتال خود شده و در حالی که هیچ محصول جدیدی را به بازار معرفی نکرده متعاقبا از بازار دوربین دور شده. حالا گزارش های جدید نیز نشان می دهد که سامسونگ واقعا این کسب و کار خود را دفن کرده، و دلیل اصلی آن رشد دوربین گوشی های هوشمند است.

وبسایت اخبار بازرگانی کره جنوبی، The Investor گزارش می دهد که سامسونگ بازار دوربین های سنتی را ترک کرده و به دنبال راهی برای بازگشت به دنیای تصویربرداری دیجیتال از نوع دیگری از این محصولات است.

یک مقام ناشناس شرکت سامسونگ می گوید: ما دیگر دوربین دیجیتال تولید نمی کنیم اما شاخه جدیدی از محصولات دوربین ایجاد خواهیم کرد تا در این زمینه به فعالیت خود ادامه دهیم.

محصولات دوربین جدید شامل چیزهایی مانند دوربین های ۳۶۰ درجه مخصوص، دوربین تلفن های هوشمند و غیره است. سامسونگ ادعا می کند که به خاطر کشمکش های اخیر با کل صنایع مجبور به قطع بازار دوربین شده.

یک منبع به این سایت گفته که سامسونگ رقایت پذیری خود را به خاطر ورود و رشد قوی دوربین تلفن های هوشمند از دست داده. حتی وقتی که نام های ژاپنی بزرگی مانند کانن و نیکون که بیش از ۱۰۰ سال سابقه دارند در بازار رقابتی در حال مبارزه هستند، و به نظر می رسد سامسونگ گزینه ای بجز ترک این بازار نداشت.

شاید سامسونگ در زمینه تولید دوربین های عکاسی مستقل متوقف شده باشد اما هنوز هم یکی از وزنه های سنگین صنعت تلفن های هوشمند است، البته تا وقتی که از انفجار گوشی های خود جلوگیری کند.

مطالب تصادفی:  معرفی و بررسی اجمالی دوربین دیجیتال نیکون Nikon D7200

 

لینک کوتاه مطلب : https://blog.digicenter.ir/LvB8t
فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر

مطالب تصادفی

۱۳ تصویر خبری از اتفاقات ناخوشایند طبیعت ایران تا مکزیک در سال ۲۰۱۷

سال ۲۰۱۷ به پایان رسید، جنگ، خشونت، قتل، آتش سوزی، سیل، خورشیدگرفتگی، زلزله، همه و …

سونی به جمع تولیدکنندگان گوشی های بدون حاشیه پیوست

سونی یکی از معدود تولیدکنندگانی است که برخلاف سایرین دست از تولید گوشی های سنتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *