خانه » اخبار » کسب و کار دوربین های سامسونگ توسط گوشی های هوشمند کشته شده است!
فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر

کسب و کار دوربین های سامسونگ توسط گوشی های هوشمند کشته شده است!

 

از اواخر سال ۲۰۱۵، شایعات و گزارشات نشان می دهد که سامسونگ باعث نابودی کسب و کار دوربین های دیجیتال خود شده و در حالی که هیچ محصول جدیدی را به بازار معرفی نکرده متعاقبا از بازار دوربین دور شده. حالا گزارش های جدید نیز نشان می دهد که سامسونگ واقعا این کسب و کار خود را دفن کرده، و دلیل اصلی آن رشد دوربین گوشی های هوشمند است.

وبسایت اخبار بازرگانی کره جنوبی، The Investor گزارش می دهد که سامسونگ بازار دوربین های سنتی را ترک کرده و به دنبال راهی برای بازگشت به دنیای تصویربرداری دیجیتال از نوع دیگری از این محصولات است.

یک مقام ناشناس شرکت سامسونگ می گوید: ما دیگر دوربین دیجیتال تولید نمی کنیم اما شاخه جدیدی از محصولات دوربین ایجاد خواهیم کرد تا در این زمینه به فعالیت خود ادامه دهیم.

محصولات دوربین جدید شامل چیزهایی مانند دوربین های ۳۶۰ درجه مخصوص، دوربین تلفن های هوشمند و غیره است. سامسونگ ادعا می کند که به خاطر کشمکش های اخیر با کل صنایع مجبور به قطع بازار دوربین شده.

یک منبع به این سایت گفته که سامسونگ رقایت پذیری خود را به خاطر ورود و رشد قوی دوربین تلفن های هوشمند از دست داده. حتی وقتی که نام های ژاپنی بزرگی مانند کانن و نیکون که بیش از ۱۰۰ سال سابقه دارند در بازار رقابتی در حال مبارزه هستند، و به نظر می رسد سامسونگ گزینه ای بجز ترک این بازار نداشت.

شاید سامسونگ در زمینه تولید دوربین های عکاسی مستقل متوقف شده باشد اما هنوز هم یکی از وزنه های سنگین صنعت تلفن های هوشمند است، البته تا وقتی که از انفجار گوشی های خود جلوگیری کند.

مطالب تصادفی:  گوگل گوشی‌ پیکسل را معرفی کرد - هر آنچه لازم است بدانید

 

لینک کوتاه مطلب : https://blog.digicenter.ir/LvB8t
فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر

مطالب تصادفی

ال جی نسخه‌ صورتی وی ۳۰ را پیش از CES 2018 معرفی کرد

ال جی V30 یگ گوشی کامل با سخت افزار قوی و طراحی فوق العاده است، …

۱۳ تصویر خبری از اتفاقات ناخوشایند طبیعت ایران تا مکزیک در سال ۲۰۱۷

سال ۲۰۱۷ به پایان رسید، جنگ، خشونت، قتل، آتش سوزی، سیل، خورشیدگرفتگی، زلزله، همه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *